امکان کار
امکان کار

فرآیند جذب نیروی انسانی برای شرکت‌ها و پیدا کردن کار برای کارجویان، همواره دشواری‌های زیادی را به همراه داشته که باعث به ‌تاخیر افتادن این روند و درنتیجه کاهش بهره‌وری شغلی برای کارفرما و کارجو می‌شود.

کلینیک کسب‌وکار فناوران، از سال ۱۳۸۶ و با هدف کمک به اشتغال، کارآفرینی و تسهیل فرآیند جذب نیروی انسانی شروع به کارکرده و در طول سال‌ها توانسته یکی از مراکز موفق در زمینه تامین نیروی انسانی موردنیاز شرکت‌ها و خصوصا مراکز صنعتی باشد.

این موسسه از همکاری نزدیک با مشاورین صنعتی، کارشناسان معاونت صنایع کوچک و شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی برخوردار بوده که این همکاری موجب ایجاد کارنامه درخشان در امور مربوط به نیرو انسانی شده و در زمینه کمک به بهره‌وری نیروی انسانی نیز فعال بوده است.

هم‌چنین کلینیک کسب‌وکار فناوران به‌عنوان عامل اشتغال خانه صنعت، معدن و تجارت نیز معرفی‌شده و در این حوزه نیز مشغول به فعالیت است.

این موسسه مفتخر است که در طول سالیان فعالیت خود، باعث اشتغال هزاران کارجو شده و نقش کوچکی در گردش چرخ اقتصادی مملکت خود ایفا کند و با چشم‌انداز تسهیل فرآیند اشتغال و تکیه بر استفاده از تکنولوژی‌های روز موجود در کشور، سعی در ایجاد ارتباط آسان میان کارفرما و کارجو دارد.